Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5055796528813
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Ancient Wisdom

OLEJEK ETERYCZNY NIAOULI

100% NATURALNY

Latin Name: Melaleueca Viridiflora

Kraj pochodzenia: Indonezja

Metoda otrzymywania: destylacja parą wodną.

Olejek Niaouli nie jest najlepiej pachnącym olejkiem eterycznym. Jednak to, czego brakuje w aromacie, nadrabia korzyściami terapeutycznymi. To doskonały wybór przy problemach z drogami oddechowymi, infekcjami skóry i trądzikiem.

Aromat olejku Niaouli jest kamforowy, ziemisty i nieco ostry.

Właściwości przeciwbólowe tego olejku sprawiają, że jest on bardzo dobrym środkiem przeciwbólowym. Eliminuje ból. Jest bardzo skuteczny w łagodzeniu bólów głowy, migren, zębów, bólów ucha, mięśni i stawów, a także bólu spowodowanego skręceniem.

Olejek ten pobudza krążenie krwi i limfy, zapobiegając w ten sposób gromadzeniu się kwasu moczowego w stawach i rozprowadzając ciepło w różnych częściach ciała. Te dwa czynniki razem pomagają złagodzić reumatyzm, zapalenie stawów i dnę.

Otwarte rany są podatne na infekcje, ponieważ bakterie, grzyby i inne drobnoustroje mają bardzo duże szanse na przedostanie się do krwiobiegu przez te rany. Bakterie znajdują się również w drogach moczowo-płciowych, okrężnicy, prostacie, jelitach i nerkach i powodują infekcje cewki moczowej i innych wrażliwych części ciała. Olejek eteryczny z Niaouli dzięki swoim właściwościom antyseptycznym może hamować rozwój bakterii w tych okolicach i zapewnia dobrą ochronę przed posocznicą, tężcem i infekcjami innych narządów wewnętrznych.

Opakowanie: butelka szklana brązowa z kroplomierzem 10 ml

Producent: Ancient Wisdom, UK