Wczytuję dane...
FAQ - Najczęstszej zadawane pytania

FAQ - Najczęstszej zadawane pytania

1. Czy dotarło do Państwa moje zamówienie?

Jeżeli zamówienie zostało prawidłowo złożone przez sklep internetowy www.biokord.com na podany podczas zamawiania adres konta e-mail zostanie natychmiast wysłana automatyczna wiadomość z numerem zamówienia oraz wyliczeniem kwoty zamawianych produktów. W przypadku nie otrzymania takiej wiadomości prosimy o kontakt z obsługą sklepu. Najczęstszym powodem braku potwierdzającego maila ze sklepu jest błąd Klienta przy wpisywaniu swojego adresu e-mail. Zdarza się również, że Klienci korzystający z darmowych skrzynek pocztowych otrzymują wiadomości z dużym opóźnieniem.

2. Złożyłem zamówienie jednak chciałbym je zmienić w jaki sposób mogę to zrobić?

Po złożeniu zamówienia nie ma możliwości samodzielnej zmiany zamówienia, należy skontaktować się z nami telefonicznie lub emailowo, lub złożyć nowe zamówienie i wysłać do nas email z prośbą anulowania błędnego zamówienia.

3. Zapłaciłem przelewem, ale status zamówienia nie zmienia się i pojawia się informacja, że zamówienie jest nieopłacone?

Jeśli wysłałeś pieniądze przelewem bankowym, zajmuje to przeważnie 24 - 48 godzin. Jeśli wysłałeś płatność pocztą, zajmie to od 3 do 5 dni roboczych. W momencie, gdy dostaniemy twoją płatność, twoje zamówienie zostanie wysłane. Dostaniesz potwierdzenie na maila. Skontaktuj się z nami, jeśli myślisz, że powinniśmy już dostać twoje pieniądze, a jeszcze nie doszedł do ciebie mail potwierdzający wysyłkę. Czasami zapominacie dołączyć do płatności, numeru zamówienia i nie wiemy co zamówiliście.

4. Jaki jest czas oczekiwania na zamówione towary?

Na czas, po jakim paczka trafi do Twoich rąk, składa się czas, którego my potrzebujemy na jej skompletowanie i wysłanie oraz czas, który jest potrzebny poczcie lub kurierowi na dostarczenie przesyłki. Towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem tego, jak szybko jesteśmy w stanie przygotować je do wysłania - większość wysyłamy w ciągu 24-48 godzin od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Czas dostawy (doręczenia paczki) Jest to czas od momentu wysłania paczki do chwili jej doręczenia przez pocztę lub kuriera. Czas dostawy zależy od wybranej formy doręczenia. Jeżeli wypełniając zamówienie, zdecydujesz się na dostawę kurierem - paczka dojdzie w ciągu 24 lub 48 godzin od momentu jej skompletowania i wysłania jej z Biokord.

5. Wpisałem zły adres, a Wy już wysłaliście moje zamówienie. Co teraz?

Jak tylko paczka opuści nasze biuro nie ma możliwości powstrzymania wysyłki. Paczka zostanie dostarczona pod zły adres, a następnie zostanie zwrócona do nas. Jak tylko otrzymamy ją z powrotem, skontaktujemy się z Tobą. Aby paczka mogła być wysłana ponownie, będziesz musiał ponieść dodatkowe koszty wysyłki.

6. Otrzymałem zamówienie, jednak na opakowaniu widnieje data przeszła czy te produkty są przeterminowane?

W Ukrainie większość produktów znakowana jest z datą produkcji. Do tej daty osoba kupująca dodaje termin ważności, zaznaczony na opakowaniu (np. 24 miesięcy). Wszystkie nasze produkty są z najświeższych partii, co potwierdzają nasi zadowoleni stali klienci.

7. Co oznaczają statusy zamówienia w Sklepie Internetowym?

W realizacji - towar jest przygotowany do wysłania do klienta. Wysłane - towar został wysłany do klienta Anulowane - zamówienie zostało anulowane przez pracownika sklepu (np. na życzenie klienta lub w przypadku gdy klient nie uregulował płatność za zamówienie w ciągu 3 dni od jego złożenia. ).

8. Otrzymałem towar całkowicie lub częściowo niezgodny z zamówieniem - co robić?

Klient ma prawo do reklamacji zakupionego towaru jeśli jest niezgodny z zamówieniem. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Niezgodny z zamówieniem towar zostanie wymieniony na prawidłowy.

9. Czy towar nie zostanie uszkodzony podczas przesyłki?

Przesyłki są bardzo starannie pakowane w kartony i zabezpieczane przed uszkodzeniem w czasie transportu. Dodatkowe zabezpieczenie przed otwarciem przesyłki stanowi taśma ochronna. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko pod warunkiem spisania w obecności dostawcy (kuriera) protokołu reklamacyjnego oraz dostarczenia protokołu do siedziby Wykonawcy. Podczas odbioru przesyłki prosimy o zwrócenie uwagi, czy taśma nie nosi śladu uszkodzenia.

10. Nie opłaciłem/am zamówienie z ciągu 5 dni i zostało anulowane, co robić?

Zamówienie klienta ulega anulacji, jeśli nie zostanie opłacone w ciągu 5 dni od dnia dokonania zamówienia. Jeśli klient otrzymuje maila z informacją o anulacji a chce jednak zakupić wybrane przez siebie produkty prosimy złożyć nowe zamówienie. Nie ma innej opcji! Nie zmieniamy statusu zamówieniom, które zostały anulowane. Jest to podyktowane dbaniem o stan magazynowy i ma na celu zachowanie ładu i porządku, tak by ilości produktów w sklepie były ilościami rzeczywistymi. Jeśli otrzymamy pieniądze za zamówienie anulowane zostaną one zwrócone na konto, z którego do nas wpłynęły z adnotacją "zamówienie anulowane".

11. Chcę by zakupione przeze mnie produkty miały datę ważności minimum 12 miesięcy.

Nie możemy zagwarantować 12 miesięcy ważności każdego produktu, gdyż sporo z naszych NATURALNYCH specyfików ma datę ważności 12 miesięcy i nie więcej. Uwzględniając zatem ich wyprodukowanie i czas na ich import nie ma metody by produkt, który dostaje klient miał nadal datę ważności 12 miesięcy.