Wczytuję dane...

YAPPCO

Polska firma produkująca najwyższej jakości kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów, które w kompleksowy i holistyczny sposób dbają o urodę. Produkty posiadają certyfikat Ecocert Group oraz The Vegan Society.  Yappco dba o ekologię i środowisko, ich opakowania są wytwarzane z naturalnie występujących materiałów pochodzących z odnawialnych źródeł oraz recyklingu. Tuby wykonane są w 100% z trzciny cukrowej, kartoniki w 100% z makulatury, a butelki z bezpiecznego szkła.

Dlaczego akurat jabłka? Bo to numer jeden owoc naszego kraju. Ten superowoc ma ogrom korzyści dla naszego organizmu. Jedną z substancji, które posiadają jabłka są antocyjany, czyli naturalne barwniki odpowiadające za czerwony kolor skórki. Te owoce to moc witamin, które wzmacniają nasz organizm ale również siła substancji aktywnych, antyoksydantów które pielęgnują naszą skórę, włosy oraz paznokcie. Jabłka zawierają około 60 substancji, wartościowych dla naszego organizmu, nawilżają, odmładzają, odżywiają, regenerują skórę.

Yappco to wegańskie, naturalne cruelty-free, certyfikowane kosmetyki z jabłek i kwasu y-PGA. Kwas gamma-poly-glutaminowym (γ-PGA), który jest 5-cio krotnie bardziej efektywny w nawilżaniu skóry od “popularnego” kwasu hialuronowego. Nawilżenie i utrzymanie wilgoci w naskórku jest podstawą pielęgnacji skóry. Dlatego jest to główna funkcja wszystkich naturalnych kosmetyków Yappco.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów