Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN

"Żelazne wino"
(Ferri saccharati solutio)

Tajemnica produkcji tego specyfiku sięga 16 wieku. Wtedy przy eksperymentach nad stworzeniem eliksiru młodości znany w tamtych czasach alchemik stworzył środek, który miął bardzo pozytywny wpływ na odnowę i regenerację komórek krwi. Od tej pory ten specyfik pod nazwą "Żelazne wino" był produkowany i sprzedawany w jednej aptece , a przepis na jego produkcje był ściśle chroniony.

Pod nie zmienioną nazwą specyfik dotarł do naszych dni i również skutecznie, jak w dawnych czasach, pomaga przy leczeniu wielu schorzeń, związanych z odpornością, anemią i brakiem żelaza w organizmie. Można go kupić w aptece - muzeum, która się znajduje na starym rynku we Lwowie.

Nazwa tego specyfiku nie ma nic wspólnego z pospolitym alkoholem (winem), dla tego może być stosowany u dzieci, osób starszych i karmiących kobiet.

W czasach ZSRR "Żelazne wino" było szeroko stosowane dla pacjentów po katastrofie Czernobyla. A przed tym masowo wykupywane przez japońskich turystów do profilaktyki choroby promiennej.

W nasze dni "Żelazne wino" służy do leczenia anemii, spowodowanej brakiem żelaza przy zapaleniu błony śluzowej żołądka i chorobie wrzodowej.

Stosowanie "Żelaznego wina" uzupełnia niedobór żelaza y kobiet w ciąże i okresie karmienia piersią, usuwa związane z tym dolegliwości: zmęczenie, ból głowy, osłabienie, utrata przytomności.

Kuracja lecznicza polepsza ogólna morfologię krwi i zalecana jest do profilaktyki i leczenia anemii u kobiet ciężarnych, w szczególności w młodym wieku.

"Żelazne wino" jest dobrze tolerowane przez pacjentów, nie wykazuje działania podrażniającego na błony śluzowe żołądka przy jego prawidłowym zastosowaniu.

Dawkowanie: po 1 łyżeczki 1 lub 2 razy dziennie po posiłku w rozcieńczeniu z kwaśnym naturalnym sokiem do 50 ml (kwaśny sok potęguje działanie specyfiku).
Stworzoną mieszankę pijemy przez plastykową rurkę.

Przeciwwskazania: dzieci w wieku do 3 lat.

Pojemność: 100 ml