Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Kortes

SHITOVIT

Pięciornik biały jest znany od wieków w tradycyjnej medycynie ludowej jako skuteczny środek w leczeniu i profilaktyce chorób tarczycy.

Glony morskie uważane za cenne źródło pożywienia dla człowieka. W swoich plechach gromadzą to, co najcenniejsze w wodzie morskiej — minerały, w ilości, której nie zawiera żadna roślina lądowa. Są źródłem białek, cukrów i dobrych tłuszczy, zawierają dużą dawkę żelaza i są unikalnym magazynem jodu niezbędnego dla prawidłowego funkcjonowania tarczycy. Mieszkańcy południowej i środkowej Polski gdzie jod nie występuje w atmosferze, glebie i pokarmach cierpią na wole tarczycy, odczuwają zmęczenie lub nadpobudliwość i mają problemy z utrzymaniem wagi. Algi brunatne regulują pracę układu pokarmowego i usuwają z organizmu związki toksyczne. Zalecane w niedoczynności tarczycy.

Gwiazdnica zawiera saponiny, prowitaminę A, witaminy C,E,PP,B1 i B2, flawonoidy, kwas linolenowy oraz sole mineralne. Gwiazdnica jest powszechnie używanym ziołem w USA, Anglii i Rosji.  Posiada właściwości przeciwkrwotoczne, oraz wiatropędne i przeczyszczające. Działa korzystnie na układ nerwowy, oraz w zaburzeniach trawiennych i hormonalnych. Jest cennym składnikiem preparatów odchudzających.

DZIAŁANIE:

  • normalizuje i reguluje funkcji tarczycy,
  • hamuje powstawanie cyst i aktywnych guzów tarczycy,
  • likwiduje toksyczne zatrucie organizmu w przypadku nadczynności tarczycy.

WSKAZANIA:

  • niedoczynność tarczycy,
  • nadczynność tarczycy,
  • choroba Hashimoto
  • wole,
  • hiperplazja tarczycy (objętościowe powiększenie),
  • nadwaga nie związana z charakterem spożywanych pokarmów.

Przeciwwskazania: Indywidualna nietolerancja składników, ciąża, laktacja, dzieci do 12 lat

SKŁAD: ekstrakt z pięciorniku białego (Potentilla alba L.) 100 mg, ekstrakt z Gwiazdnicy (Stellaria L.) 100 mg, L-tyrozyna 200 mg, algi brunatne (Laminaria) 0,15 mg, celuloza mikrokrystaliczna 100 mg

SPOSÓB UŻYCIA: 1 kapsuła 2-3 razy dziennie po posiłku. Kuracja 30 dni

Opakowanie: 50 kapsułek 0,5 g

Producent: Kortes, Ukraina

Termin ważności: 2 lata.

NIE JEST LEKIEM.

Współautorem informacji podanej w opisach produktów Sklepu  jest biuro tłumaczeń. Stanowi to intelektualną własność naszej firmy oraz Biuro Tłumaczeń. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie opisów oraz zdjęć, zawartych w sklepie w całości lub w części bez zgody firmy lub biuro tłumaczeń jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170