Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 4 dni
EAN: 5902169051709
Koszt wysyłki od: 11.50 PLN
Producent: Bielenda

Innowacyjny kosmetyk do codziennej pielęgnacji ciała 2w1 łączy bogatą, kremową konsystencję balsamu, aby Twoje ciało było doskonale zregenerowane i pięknie pachnące; ze skutecznością i zdecydowanym działaniem serum witaminowego zamkniętego w kapsułkach, aby Twoja skóra była gładka, jędrna i aksamitna w dotyku.

Składniki, które nadadzą Twojemu ciału piękny wygląd:

Olej z opuncji figowej wygładza i zapobiega wiotczeniu naskórka. Mleczko migdałowe odżywia i zmiękcza ciało.

Masło Shea chroni mikrobiom skóry, dzięki czemu ma wpływ na poprawę elastyczności i sprężystości. Witamina E zamknięta w kapsułkach uwalnia całą swoją skoncentrowaną moc w momencie aplikacji, dlatego spełni nawet najwyższe wymagania skóry. Regeneruje, likwiduje szorstkość i opóźnia utratę jędrności ciała.

Pomyśl o sobie i podaruj ciału wymarzone SPA. Pozwól, by Twoja skóra czerpała wszystko, co najlepsze z balsamu. W efekcie będzie doskonale zregenerowana, jedwabiście gładka i pięknie pachnąca, a Twoje ciało stanie się miękkie i delikatne w dotyku.

Stosowanie: balsam wmasuj w skórę całego ciała.