Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4770113276000
Koszt wysyłki od: 9.50 PLN

Zestaw do pielęgnacji zębów zawiera:

Sztyft do zębów & skrobak do zębów + skrobak do zębów do codziennego użytku & stymulator dziąseł + lusterko do ust + pudełko do przechowywania

Głębokie czyszczenie zębów
Usuwa resztki jedzenia i przebarwienia
Zapobiega próchnicy i nieświeżemu oddechowi

5 instrumentów DenTek, które można myć w zmywarce, gwarantuje higieniczną pielęgnację zębów. Patyczek do zębów, skrobak do zębów, stymulator dziąseł i lusterko pomagają usunąć resztki jedzenia i przebarwienia. Za pomocą tych przyrządów można również zwalczać płytkę nazębną i kamień nazębny.

Dla higienicznie czystych zębów bez ubytków itp.

Ostrzeżenia

Uwaga: Tylko dla dorosłych.
Produkt należy stosować ostrożnie i trzymać z dala od dzieci.

Nie połykaj usuniętych cząstek.
Jeśli dziąsła krwawią, należy przerwać stosowanie i zasięgnąć porady dentysty.

Stosowanie: Skrobak do zębów: Umieść zakrzywioną krawędź skrobaka płaską stroną przy zębie, bezpośrednio przy linii dziąseł. Delikatnie pociągnąć skrobak w kierunku krawędzi zęba. Plastikowy skrobak do zębów nadaje się do codziennego użytku. Skrobak do zębów ze stali nierdzewnej powinien być używany raz w tygodniu.

Sztyft do zębów: Użyj sztyftu do zębów, aby usunąć uporczywe resztki jedzenia, płytkę nazębną i kamień nazębny. Umieść patyczek między zębami na linii dziąseł. Ostrożnie pociągnij go w kierunku powierzchni żującej.

Stymulator dziąseł: Włóż gumową końcówkę między zęby przy linii dziąseł i lekko naciskaj. Masuj dziąsła okrężnymi ruchami.

Po użyciu opłucz instrumenty ciepłą wodą i pozostaw do wyschnięcia.