Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 4 dni
EAN: 4045612010975
Koszt wysyłki od: 9.50 PLN
Producent: CD

Żel pod prysznic dla dzieci, szampon i odżywka 3in1 magiczna wróżka z CD przekształca kąpiel i prysznic w magiczną przygodę. Z owocowym zapachem, który oczarowuje zmysły, zaprasza małych odkrywców do zanurzenia się w świecie pełnym wróżek i magicznych chwil. Delikatna formuła, wzbogacona organicznym aloesem i organicznym ekstraktem z brzoskwiń, otula delikatną skórę i cienkie włosy z komfortową pielęgnacją, zapewniając jednocześnie odświeżające uczucie. Ten produkt 3w1 sprawia, że prysznic jest rozkosznym doświadczeniem, które pobudza wyobraźnię i zapewnia czystość.


Sposób użycia:

Nałóż niewielką ilość żelu na mokrą skórę lub gąbkę, delikatnie masuj, aż do powstania piany, następnie dokładnie spłucz.


Skład(INCI):

Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Gliceryna, Lauryl Glucoside, Parfum, Chlorek sodu, Sok z liści aloesu zwyczajnego, Ekstrakt z owoców śliwy perskiej (Prunus Persica), Hydroxypropyl Guar Chlorek hydroksypropylotrimonium, Kwas mlekowy, Benzoesan sodu, Sorbinian potasu, Fenoksyetanol, Alkohol benzylowy.