Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: White Mandarin

CHOICE

Kompleks Przeciwpasożytniczy

Specyfik na bazie naturalnych składników roślinnych, które, w przeciwieństwie do leków chemicznych, nie mają skutków ubocznych.

  • Ma działanie przeciwpasożytnicze,
  • Posiada właściwości przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne,
  • Normalizuje pracę wątroby i dróg żółciowych,
  • Aktywuje perystaltykę jelit.

Skład: 

Porośnięte ziarna owsa, pszenicy, kukurydzy, liść brzozy, orzech włoski, wrotycz, piołun, rzepik, czosnek, nasiona dyni, kora kruszyny.

Sposób użycia: 

Dorośli: 1 kapsułka 2 razy dziennie, dzieci w wieku od 5 do 12 lat: 1 kapsułka dziennie 15 - 30 minut przed posiłkiem. Podczas kuracji zaleca się wypijanie 1,5 - 2 litrów wody dziennie. Kuracja 30 - 45 dni  (2 - 3 razy w roku).

Przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem.

Przeciwwskazania: 

Indywidualna nietolerancja, kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Opakowanie: 30 kapsułek

Producent: Choice, Ukraina

Skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi Instytutu Pediatrii, Położnictwa i Ginekologii Narodowej Akademii Nauk Medycznych Ukrainy.
NIE JEST LEKIEM
NIE ZAWIERA SUBSTANCJI, POCHODZĄCYCH Z UPRAW MODYFIKOWANYCH GENETYCZNIE.

Informacje o produktach zawarte na Stronie nie mają na celu dostarczenia kompletnej informacji medycznej. W celu uzyskania porady medycznej należy skontaktować się z lekarzem.
Informacje zawarte na stronie powinny zostać uważnie przeczytane i ocenione przez Konsumenta oraz jego lekarza i farmaceutę. Nie oferujemy indywidualnej diagnozy medycznej ani porad dotyczących leczenia i żywienia. Przed skorzystaniem z produktów, których opis znajduje się na Stronie, Konsument powinien zawsze uzyskać kompletną informację medyczną oraz skonsultować się z lekarzem, dietetykiem lub farmaceutą. Konsument nie powinien podejmować samodzielnie działań związanych ze zdrowiem w oparciu o dane zawarte na Stronie. 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...