Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Dr Retter EC

RATOWNIK® 95

ROZGRZEWAJĄCY BALSAM „Z GWIAZDĄ"

AROMATERAPIA na bazie oleju owczego. Stosować w przeziębieniach i bólach stawów i mięśni.

Składniki aktywne:

Owczy olej, olejek miętowy, wosk pszczeli, mentol, kamfora.

Balsam przeznaczony do aromaterapeutycznego masażu w obrębie klatki piersiowej, pleców, karku, nosa i zatok przynosowych.

Zapobiega wystąpieniu objawów oddechowych w chorobach zakaźnych, przeziębieniu, bólach mięśniowych, zapaleniu stawów i innych chorobach reumatycznych.

Synergiczne połączenie naturalnych aktywnych składników balsamu stymuluje centralny układ nerwowy. Poprzez immunomodulację (wzmacnianie odporności oraz czynności samonaprawczych organizmu) korzystnie wpływa na organizm antyseptycznie, przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie i przeciwwirusowo.

Działa także przeciwświądowo, lekko chłodzi, może być także stosowany w wypadku ukąszenia owadów, oparzeń np. przez meduzy lub rośliny.

Stosowanie:

Należy stosować w umiarkowanych ilościach, bezpośrednio z tubki nakładać na czystą i suchą skórę, lekko wmasować. 

UWAGA:

Ze względu na wysoką aktywność katalityczną nie stosować u osób o wrażliwej, zniszczonej, podrażnionej skórze. Unikać kontaktu z oczami i błoną śluzową.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników.
Opakowanie: tuba 45g
Producent: Dr. Retter

Współautorem informacji podanej w opisach produktów Sklepu  jest biuro tłumaczeń. Stanowi to intelektualną własność naszej firmy oraz Biuro Tłumaczeń. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie opisów oraz zdjęć, zawartych w sklepie w całości lub w części bez zgody firmy lub biuro tłumaczeń jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170