Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Kortes

KAPILAR PROTECT

Taxifolin, Dihydroquercetin (Dwuwodorokwercytyna), unikatowy flawonoid, wyprodukowany ze świerku syberyjskiego. Chroni membrany komórek i normalizuje pracę kapilarów, polepsza mikrokrążenie krwi na poziomie komórek. Jego potężne działanie przeciwutleniające kilkukrotnie przewyższa działanie witaminy A, C i E.

Tłuszcz z wątroby rekina zawiera  kwasy tłuszczowe omega- 3, a także witaminy A, E, skwalen oraz skwalamin.

Skwalen – sprzyja wydalaniu cholesterolu przez przewód pokarmowy, co prowadzi do obniżenia poziomu cholesterolu całkowitego i cholesterolu LDL we krwi. Skwalen ma również wyraźne działanie przeciwzapalne i przeciwutleniające. Nasyca w tlen tkanki organizmu, zapobiegając w ten sposób szkodliwemu działaniu wolnych rodników.

Ekstrakt olejowy z borówki czarnej poprawia przepływ krwi do siatkówki, przyspiesza regeneracje tkanek siatkówki, poprawia widzenie w warunkach półmroku, zwiększa pole widzenia i zmniejsza zmęczenie oczu.

Olej z Czarnej porzeczki jest naturalnym źródłem witamin K, E, C, B, B2, PP i karotenu. Zawiera również pierwiastki śladowe - potas, sod, wapń, magnez, fosfor i żelazo. Witamina PP (kwas nikotynowy) odgrywa ważną rolę w syntezie hemoglobiny i tworzeniu czerwonych krwinek.

Olej z dzikiej róży jest stosowany przy niedokrwistości z niedoboru żelaza i innych. A również przy przewlekłych i ostrych infekcjach nerek, u osób w okresie przed i pooperacyjnym, przy urazach, przewlekłych i ostrych zapaleniach płuc, chorobach naczyniowych mózgu, chorobach oka.

Stosowanie: 

dorosłe i dzieci od 12 lat po 1 kapsułce 3 razy dziennie podczas posiłku. Kuracja 1 miesiąc (2-3 razy w roku)

Skład:

Tłuszcz z wątroby rekina 82,9 mg
Olej z dzikiej róży 138,3 mg
Olej z czarnej porzeczki 253,81 mg
Dihydroquercetin (taxifolina) 2,8 mg
Ekstrakt olejowy z borówki czarnej 22,1 mg

Przeciwwskazania: indywidualna nietolerancja składników

NIE JEST LEKIEM

NIE ZAWIERA SUBSTANCJI, POCHODZĄCYCH Z UPRAW MODYFIKOWANYCH GENETYCZNIE.
Opakowanie: 60 kapsułek po 0,5 g
Termin ważności: 24 miesięcy. 
Producent: EKOSVIT, Ukraina