Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Elit Pharm

CEREBRAMIN

zaleca się, jako środek wzmacniający, który zwiększa aktywność umysłowa i sprawność fizyczną,

MIŁORZĄB JAPOŃSKI (GINKGO BILOBA) zawiera dużo substancji czynnych, z których każda w inny sposób wpływa na organizm. Wyciąg z miłorzębu usprawnia krążenie krwi. Zwiększa on elastyczność krwinek dzięki czemu mogą one sprawniej przepływać przez zwężone naczynia krwionośne i transportować tlen do narządów, takich jak: mózg, serce czy kończyny. Miłorząb usprawniając ukrwienie tkanki mózgowej poprawia w dużym stopniu pamięć i zdolność koncentracji.

Ginkgo Biloba jest doskonałym antyoksydantem, którego aktywne składniki przeciwdziałają szkodliwemu działaniu wywołanemu przez wolne rodniki.Dzięki temu zmniejsza się ilość uszkodzonych komórek i nie dochodzi do przedwczesnego starzenia się organizmu.

GOTU KOLA jest znana w Chinach jako roślina długowieczności. W Indiach jest uważana za jedną z najbardziej odmładzających roślin.

Gotu - Kola należy do nielicznej grupy roślin wzmacniających regenerację komórek mózgowych, zapobiega procesom starzenia. Nazywana jest "pożywką dla mózgu". Polepsza krążenie w mózgu i zabezpieczenie jego tlenem, wzmacniając w ten sposób zdolności umysłowe, przyśpiesza procesy myślenia, poprawia pamięć, polepsza potencję, łagodzi migrenowe bóle głowy. Zwalnia postępowanie choroby Parkinsona i Alchajmera. Łagodzi objawy amnezji i pomaga w okresie rekonwalescencji po udarach, wylewach. Gotu Kola skuteczna jest również przy zwalczaniu skurczów w kończynach górnych i dolnych, spowodowanych chorobą niedokrwienną, stanach depresyjnych i nerwicowych. Poprawia metabolizm, koncentracje, sprawność umysłową i fizyczną.

SKŁAD: mg / kapsułkę.:
Lecytyna - 150,0,
Cholina (dwuwinian) - 50,0,
Witamina PP (niacyna) - 20,0,
L-Glutamina - 25,0,
L-Tyrozyna - 25,0,
L-Fenyloalanina - 25,0,

Kwas rybonukleinowy (RNA) - 25,0,
Wyciąg z Gotu Kola (Centella asiatica) - 50,0,
Wyciąg z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) - 20,0.

ZASTOSOWANIE: dorośli i dzieci od 12 lat 1 kapsułka 3 razy dziennie podczas posiłku. Kuracja 1 miesiąc, zaleca się powtarzać 2-3 razy w roku.

NIE ZAWIERA SUBSTANCJI, POCHODZĄCYCH Z UPRAW MODYFIKOWANYCH GENETYCZNIE

NIE JEST LEKIEM.

OPAKOWANIE: 50 tabletek

PRODUCENT: ELIT-FARM, Ukraina

Termin ważności: 24 miesięcy. 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...